Lajme

Aksident në autostradën Vlorë-Fier

Aksident me dy të plagosur përgjatë autostradës Vlorë-Fier, në vendin e quajtur Kripa.

Një automjet tip “Audi” ka dalë nga rruga duke u përplasur me trafikndarsen dhe më pas ka rënë në kanal anës rrugës.

Policia, ambulancat, por dhe zjarrfikësit ndodhen në vendgjarje. Mësohet se në makinë ndodheshin dy persona, pasgjerja femër që ka marrë dëmtime serioze, dhe drejtuesi i “Audi-t” i cili ndodhet në gjendje të mire shëndetësore.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close