Lajme

Aksident në bulevardin “Migjeni”, përplaset BMW-ja me Toyota Yaris-in

Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në bulevardin “Migjeni” në zonën e Kombinatit. Mësohet se në aksident janë përfshirë një makinë BMW dhe një tjetër Toyota Yaris. Nuk dihet nëse ka të lënduar nga ky aksident, ndërsa janë shkaktuar radhë të gjata automjetesh deri te rrethrrotullimi i Yzberishtit

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close