Lajme

Aksident në Durrës, dy persona dërgohen në spital

Një tjetër aksident ka ndodhur mëngjesin e së hënës në Durrës. Policia bën me dije se aksidenti ka ndodhur rreth orës 08:30, në lagjen Nr.13 Durrës ku 2 persona kanë mbetur të lënduar dhe ndodhen në spital.

“Një automjet me drejtues shtetasin S. L., është përplasur me automjetin me drejtues shtetasin P. T.

Si pasojë e përplasjes janë dëmtuar shtetaset O. L. dhe A.L, të cilat ndodhen nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën“, thotë policia. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: