Lajme

Aksident në Durrës/ Përplasen dy mjete, tre persona në spital

Aksident në Durrës. Përplasen dy mjete, tre persona në spital.

Ngjarja ndodhi rreth orës 09:45, në lagjen nr. 13,te mbikalimi i Plepave.

Automjeti me drejtues Q. B, është përplasur me automjetin me drejtues M. Sh.

Si pasojë e përplasjes është dëmtuar drejtuesi i mjetit Q. B, dhe pasagjerët që udhëtonin në këtë automjet, shtetasja F. B, dhe shtetasi M. B, të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close