Lajme

Aksident në Elbasan, të dy drejtuesit përfundojnë në spital

Policia njofton se motomjeti me drejtues shtetasin me iniciale T.Sh., 36 vjeç, ka përplasur shtetasin me iniciale Q. P., 59 vjeç, i cili po lëvizte me biçikletë.

Më datë 08.12.2021, rreth orës 06: 20., në aksin rrugor Elbasan-Metalurgji, motomjeti me drejtues shtetasin T.Sh., 36 vjeç, ka përplasur shtetasin Q. P., 59 vjeç, i cili po lëvizte me biçikletë.

Për pasojë janë dëmtuar të dy drejtuesit dhe ndodhen në spital Elbsan, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: