fbpx
Lajme

Aksident në Fier, makina plas këmbësorin

Një aksident i rëndë u regjistrua mbrëmjen e sotme (5 korrik) në fshatin Zhupan, Fier. Një automjet ka përplasur për vdekje një këmbësor që lëvizte në anë të rrugës. Si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë shtetasi me iniciale P.M. “Sot rreth orës 22:00, në afërsi të fshatit Zhupan, mjeti tip “Fiat” që drejtohej nga shtetasi K. F., 25 vjeç, ka përplasur shtetasin P. M., 64 vjeç, i cili ishte këmbësor” – njofton policia. Është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Fier drejtuesi i mjetit dhe po kryhen veprimet proceduriale.Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button