Lajme

Aksident në Fushë Krujë, humb jetën këmbësorja

Një aksident me pasojë një të vdekur ka ndodhur mëngjesin e  sotëm në  afërsi të urës së Fushë-Krujës. Një makinë tip Benz ka përplasur këmbësoren me inicialet D.K. 56 vjeçe, e cila ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës në Tiranë.

Ndërkohë që policia ka shoqëruar në komisariat drejtuesin e mjetit, D.V.

Ja njoftimi I plotë i policisë

Më datë 22.11.2018, në orët e para të mëngjesit, në afërsi të urës së Fushë-Krujës mjeti tip Benz me drejtues shtetasin D.V. ka aksidentuar shtetasen këmbësore Sh.K. 56 vjeçe, e cila ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës Tiranë. Drejtuesi është shoqëruar në ambientet e Stacionit të Policisë Fushë – Krujë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe kryerjen e veprimeve të mëtejshme procedurale.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close