Lajme

Aksident në Fushë-Krujë, lëndohen dy persona

Një aksident raportohet të ketë ndodhur në aksin Fushë Krujë – Kamzë, pranë Niklës, mëngjesin e kësaj të shtune. Burime bëjnë të ditur se dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë kanë marrë lëndime dy persona.

Të lënduarit janë dërguar në spital për të marrë ndihmë mjekësore. Ne vendngjarje kane mbërritur ekspertet dhe policia për të përcaktuar shkaqet e aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close