Lajme

Aksident në Fushë-Krujë, makina përmbyset në rrugë

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme te Ura e Gjolës në Fushë-Krujë.

Një automjet është përmbysur në rrugë duke bllokuar dhe qarkullimin për disa minuta.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet, ndërkohë që nuk ka ende informacion për persona të lënduar.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close