Lajme

Aksident në Gjirokastër/ Makina futet në trotuar dhe merr përpara një fëmijë

Ditën e sotme, një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Gjirokastër, ku një automjet ka marrë përpara një fëmijë.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të urës së lumit, ku shoferi i automjetit ka humbur kontrollin dhe është future në trotuarin e rruges duke marrë përpara një fëmijë. Fatmirësisht fëmija nuk ka pësuar dëmtime të rënda, ndërsa ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Policia dhe grupi hetimor ndodhe në vendin e ngjarjes duke punuar për zbardhjen e plotë të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo edhe:

Close
Back to top button
Close
%d bloggers like this: