Lajme

Aksident në Kavajë, 40-vjeçari përplas me makinë 65-vjeçarin

Një ngjarje e rëndë raportohet nga Kavaja ku një 65-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti. Ngjarja ka ndodhur në rrugën dytësore në Qerret të Kavajës. Drejtuesi i automjetit S.Xh 40-vjeç ka aksidentuar këmbësorin L.V 65-vjeçar i cili nuk ka mundur t’i shpëtojë plagëve të marra dhe për pasojë ka humbur jetën.

Ndërkohë drejtuesi i mjetit u shoqërua në Komisariatin e Policisë Kavajë, për veprime të mëtejshme hetimore. Ndërkaq vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. Kavajë/Informacion paraprak

Në rrugën dytësore, në Qerret, mjeti me drejtues S. Xh., 40 vjeç, ka aksidentuar këmbësorin shtetasin L. V., 65 vjeç, i cili si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë. Drejtuesi i mjetit u shoqërua në Komisariatin e Policisë Kavajë, për veprime të metejshme hetimore. Vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: