Lajme

Aksident në Korçë, ka të plagosur

Aksident në Dvoran të Korçës. Mësohet se në aksident janë përfshirë një automjet dhe një motor. Sipas informacioneve bëhet me dije se nga aksidenti ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorit, 56-vjeçari M.Z., i cili ka marrë plagë në krahë dhe në këmbë.

I plagosuri është shoqëruar nga policia për procedura të mëtejshme hetimore.

Sakaq policia ndodhet në vendin e ngjarjes për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close