Lajme

Aksident në Korçë/ Përplasen dy makina, 4 të plagosur!

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në qytetin e Korçës në vendin e quajtur “Dritat e Verdha”. Sipas informacioneve paraprake mësohet se dy mjete janë përplasur me njëri- tjetrin ndërsa raportohet për 4 të lënduar.

Policia dhe mjetet zjarrfikëse ndodhen në vendngjarje. Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit dhe gjendja e të lënduarve. Top Channel ka siguruar pamje të aksidentit, ku të dyja makinat janë të dëmtuara në pjesën e përparme të tyre.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: