Lajme

Aksident në Korçë, zetori përfundon në kanal

Një aksident ka ndodhur në Pendavijë të Korçës ku një makinë dhe një zetor janë përplasur dhe ky i fundit ka përfunduar në kanal. Bëhet me dije se drejtuesi i zetorit është dërguar për në spital dhe është jashtë rrezikut për jetën. Akoma nuk dihen shkaqet që kanë çuar në këtë aksident.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: