Lajme

Aksident në Levan-Tepelenë, humbin jetën dy persona, plagosen 4 të tjerë

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Levan-Tepelene. Sipas informacioneve paraprake mësohet se fatkeqësisht si pasojë e aksidentit dy persona kanë humbur jetën, ndërsa katër të tjerë kanë mbetur të plagosur. Menjëherë drejt vendit të ngjarjes ka shkuar policia dhe ambulance për shoqërimin e të plagosurve drejt spitalit.Vijon

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close