Lajme

Aksident në Lezhë, autobusi përplaset me kamionin, plagosen tre persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur në superstradën Lezhë-Milot. Një autobus me pasagjerë është përplasur me një trajler te kryqëzimi i Shëngjinit. Mësohet se si pasojë e përplasjes kanë marrë lëndime tre persona, dy fëmijë dhe një grua janë dërguar në spital për të marrë ndihmë mjekësore.

Në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet e policisë, ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të këtij aksidenti.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: