Lajme

Aksident në Lezhë, makina del nga rruga dhe përfundon në kanal

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e diel në Lezhë që për pak mund të kishte patur edhe pasoja tragjike.

Një defekt teknik bëri që makina të merrte gaz dhe të dilte nga rruga në Lalm të ri në Lezhë, duke përfunduar në kanal.

Fatmirësisht drejtuesi i mjetit “Wolkswagen” nuk pësoi lëndime.

Në vendin e ngjarjes ka mbërritur menjëherë policia e cila po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close