Lajme

Aksident në Lezhë, motori përplas dy këmbësorë, dërgohen me urgjencë në spital

Një aksident ka ndodhur këtë të diel në aksin Rrilë-Tale. Një motor ka përplasur dy këmbësorë.

Burime bëjnë me dije se nga përplasja e motorit dy persona kanë marrë lëndime dhe janë dërguar në spitalin e Lezhës.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të këtij aksidenti.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close