Lajme

Aksident në Librazhd, 5 të plagosur, mes tyre 3 fëmijë

Një aksident është raportuar në Librazhd. Mësohet se një makinë është përplasur me një kamion.

Ndërsa bëhet me dije se janë plagosur tre fëmijë që ndodheshin në automjet dhe dy persona të tjerë.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes, për të zbardhur shkaqet e plota të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close