Lajme

Aksident në Maliq, dy të plagosur

Një aksident raportohet të ketë ndodhur në Maliq, në afërsi të fshatit Kolanec. Mësohet se një mjet ka dalë nga rruga dhe për pasojë kanë marrë lëndime dy persona, drejtuesi dhe pasagjeri.

Dy të lënduarit janë dërguar në spital për të marrë ndihmë mjekësore.  Policia në vendngjarje për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close