fbpx
Lajme

Aksident në Paskuqan/ Bllokohen brenda një makine 4 persona, mes tyre dhe drejtuesi i saj

Dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin në Paskuqan mesditën e sotme. Për pasojë kanë mbetur të bllokuar brenda njërit prej automjeteve katër persona, mes tyre dhe drejtuesi i tij.

Personat e bllokuar në makinë A. LL, A. K, G. K, dhe E.T. janë dërguar më pas në spital për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.

Ndërsa policia njofton se gupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të aksidentit.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button