Lajme

Aksident në Pogradec, motori përplaset me vinçin tek tuneli panoramik, plagoset drejtuesi

Pogradec: Aksident tek tunelet panoramike. Motorri përplaset me mjetin vinç të bashkisë i cili ishte duke punuar për heqjen e dekorit të festave të fundvitit.

Drejtuesi i motorrit nuk ka parë shenjat dalluese se në zonë ka mjet që punon dhe githashtu i ka penguar shikim dielli teksa ka kaluar pranë mjetit duke u përplasur në pjesë ne pasme të tij dhe duke marrë plagë në këmbë. Është transportuar në spital jashtë rezikut për jetën. Policia në vendngjarje.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: