Lajme

Aksident në Prrenjas/ Kamionçina del nga rruga, përfundon në shinat e trenit

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Prrenjas.

Mësohet se një kamionçinë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar mbi shinat e trenit. Nga përplasja është plagosur drejtuesi i mjetit, Demir Rexhepi, i cili ishte i vetëm në mjet.

Ai është transportuar për në spitalin më të afërt, për të marrë ndihmën e duhur mjekësore. Ndërkohë, policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close