Lajme

Aksident në qendër të Qytetit të Fierit, makina përplas motorrin, dërgohet me urgjencë në spital

Aksident në qendër të Qytetit të Fierit, makina përplas motorrin, dërgohet me urgjencë në spital. Sipas burimeve nga Tv Apollon bëhet me dije se automjeti tip Golf me targë AB 026 CN është futur me semafor të kuq, dhe menjeherë është larguar nga vendngjarja dhe është pikasur makina rreth 100 metra larg vendit të ngjetjes e parkuar.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: