Lajme

Aksident në “Rrugën e Arbrit”, makinat e firmës përfundojnë mbi një baxho qumështi

Tjetër aksident në Rrugën e Arbrit. Dy mjete të firmës së rrugës kanë rrëshqitur dhe kanë dalë nga rruga duke përfunduar në një baxho qumështi.

Aksidenti ka ndodhur në fshatin Murriz, ku ndodhet dhe aksi problematik i kësaj rruge, i kthyer në një pikë të zezë për aksidentet. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes, teksa po punohet për largimin e mjeteve.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close