fbpx
Lajme

Aksident në rrugën e Gjirit të Lalzit, shoferi i kamionit humb kontrollin dhe del nga rruga (Pamje nga vendi i ngjarjes)

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në rrugën e Gjirit të Lalzit. Shoferi i kamionit ka humbur kontrollin dhe për pasojë, mjeti është kthyer në një anë në cep të rrugës.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur menjëherë banorë të zonës për ti dhënë ndihmën e parë shoferit. Fatmirësisht, nga aksidenti nuk ka pasur dëme në njerëz.

Edhe policia ka arritur mënjeherë në vendin ku ndodhi aksidenti dhe po kryen hetimet për të mësuar shkaqet e ngjarjes.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button