fbpx
Lajme

Aksident në Rrugën e Kombit, përplasen tre automjete, të plagosur dy persona

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në hyrje të Rrugës së Kombit, në Milot, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona.

Mësohet se në aksident janë përfshirë tre automjete, ndërsa dy personat e plagosur, identiteti i të cilëve nuk bëhet i ditur, janë dërguar menjëherë në spitalin e Laçit.

Njëri prej tyre bëhet me dije se ka marrë plagë të rënda në njërën këmbë.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe paraprakisht dyshohet se shkak i aksidentit është bërë një parakalim i gabuar.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button