Lajme

Aksident në rrugën Mullet-Elbasan, përfundojnë në spital dy persona

Dy makina janë përplasur këtë pasdite në rrugën Mullet-Elbasan.

Për pasojë drejtuesit e mjeteve janë dërguar në spital dhe nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor po unon per zbardhjen e metejshme te rrethanave te ngjarjes.

Njoftimi policisë

Më datë 12.07.2022, në aksin rrugor Mullet-Elbasan, është përplasur automjeti me drejtues shtetasin E. M. me automjetin me drejtues shtetasin D. T.

Si pasojë janë dëmtuar të dy drejtuesit e automjeteve, të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close