Lajme

Aksident në Sauk, makina përplaset me barrikadat dhe përmbyset

Pak minuta më parë ka ndodhur një aksident ka ndodhur tek mbikalimi i Saukut. Mësohet se një makinë është përplasur me barrikadat dhe është kthyer përmbys në rrugë, në dalje të autostradës që lidh TEG-un me Unazën e Re. Nuk dihet ende nëse ka të lënduar ndërsa policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: