Lajme

Aksident në superstradën Torovicë-Lezhë

Një aksident ka ndodhur pasditen e së hënës në superstradën Torovicë-Lezhë. Mësohet se një automjet ka përplasur një këmbësor. Për pasojë, këmbësori ka marrë lëndime të rënda dhe po dërgohet drejt spitalit. Rrethanat e ngjarjes nuk dihen ende. Vijon…

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: