Lajme

Aksident në Tiranë, automjeti përplas dy këmbësorë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku shtetasi me iniciale Z.T ka përplasur me makinë dy këmbësorë.

Identiteti i të lënduarve nuk bëhet i ditur. Policia njofton se të aksidentuarit ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Njoftim Tiranë/Informacion paraprak Më datë 19.06.2021, rreth orës 19:50, tek bulevardi “Migjeni”, mjeti me drejtues shtetasin Z. T., ka aksidentuar 2 këmbësore me iniciale R.N dhe F.J, të cilat ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën. Grupi Hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: