Lajme

Aksident në Tiranë, një person në spital

Një aksident ka ndodhur sot në Paskuqan, ku siç njofton policia një makinë është përplasur me një motor. Për pasojë është lënduar drejtuesi i motorit i cili është dërguar me urgjencë në spital.

“Më datë 16.01.2022, në Paskuqan, janë përfshirë në një aksident mjeti me drejtues shtetasin Xh. K., me motomjetin me drejtues shtetasin J. K. Si pasojë e aksidentit, drejtuesi i motomjetit është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit”, thotë policia

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close