fbpx
Lajme

Aksident në Tiranë, xhama të thyer dhe trupa të shtrirë në rrugë

Një a ksident i rëndë ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes në Tiranë. Një makinë mësohet se është për plasur me bordurat pranë Fabrikës së Miellit. Sipas raportimeve nga terreni aksidenti është tejet i rëndë. Makina është batuar plotësisht ndërkohë që në vendngjarje janë konstatuar tr upa të personave që po udhëtonin me automjetin si edhe xhama të thyer. Dyshohet se në këtë aksident ka viktima, por kjo mbetet për t’u pohuar nga policia, e cila ndodhet në vendngjarje.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button