Lajme

Aksident në Vlorë, i plagosur drejtuesi i motomjetit, i cili ndodhet në Spitalin Rajonal Vlorë, detaje

Vlorë/Informacion paraprak Më datë 11.06.2022, në rrugën “Gjergj Arianti”, Vlorë, janë përfshirë në aksident automjeti tip “Touareg”, me drejtues shtetasin R. J., automjeti tip “Ford”, me drejtues shtetasin K. Xh., dhe motomjeti me drejtues shtetasin Ll. M. Si pasojë është dëmtuar drejtuesi i motomjetit, i cili ndodhet në Spitalin Rajonal Vlorë, nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close