Lajme

Aksident në Vlorë, këmbësorja përfundon në spital

Një aksident është shënuar këtë të martë në Vlorë.

Një 61-vjeçar, duke drejtuar mjetin e tij ka përplasur një këmbësore.

E plagosura është dërguar në Spitalin e Vlorës dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Vlorë/Informacion paraprak

Rreth orës 14:00, në fshatin Babicë e Madhe, në vendin e quajtur AliKokë, shtetasi K. H., 61 vjeç, duke drejtuar mjetin tip “Ford”, ka aksidentuar shtetasen B. O., 49 vjeçe, këmbësore në rrugë, e cili u dërgua në spitalin e Vlorës dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Drejtuesi i automjetit, shtetasi K. H., është shoqëruar për veprime të mëtejshme procedurale.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close