Lajme

Aksident në Vlorë, makina përplas këmbësoren

Një aksident është shënuar mëngjesin e sotëm në bulevardin “Ismail Qemali” në afërsi të poliklinikës në Vlorë.

Drejtuesi i mjetit 40-vjeçari me iniciale E.K. ka përplasur 60-vjeçaren, këmbësore në rrugë e cila ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po kryen veprimet e mëtejshme për aksidentin.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close