Lajme

Aksident në Vlorë, makina përplaset me pemën, një person mbetet i bllokuar

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Vlorë, ku një makinë është përplasur me një pemë. Për pasojë një nga personat që gjendeshin në automjet ka mbetur i bllokuar për disa minuta, teksa është dashur ndërhyrja me mjete për të prerë derën e automjetit dhe për ta nxjerrë. Të lënduarit u dërguan me urgjencë drejt spitalit, ku ndodhen jashtë rrezikut për jetën. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close