Lajme

Aksident në Vranisht të Vlorës, makina kthehet përmbys në mes të rrugës

Një aksident ka ndodhur në Vranisht të Vlorës. Automjeti është përmbysur në mes të rrugës, duke shkaktuar trafik dhe ndihmën e policisë për të rregulluar qarkullimin.

Në makinë ka qenë vetëm shoferi i cili është marrë nga ambulanca. Nuk dihet ende shkaku i aksidentit, ndërsa nga pamjet shihet që moti nuk është i mirë.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close