Lajme

Aksident në zonën e ‘Tiranës së re’, makinat gati futen në lokal

Një aksident i rrezikshëm ka ndodhur në zonën e Tiranës së re në kryeqytet.

Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën dhe kanë depërtuar në trotuar, duke rrezikuar të hyjnë brenda në lokal.

Për momentin ende nuk ka detaje mbi gjendjen e personave që kanë qenë brenda në automjete.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close