Lajme

Aksident pranë Golemit, katër makina përplasen me njëra-tjetrën

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditën e sotme në aksin rrugor Rrogozhinë-Lushnjë, pranë Golemit. Katër makina të llojit Chevrolet, Opel, Audi SQ5 dhe një makinë Ford Focus janë përplasur me njëra-tjetrën. Mesohet se nuk ka persona te lenduar nga aksidenti ne fjale. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për shkaqet e aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: