Lajme

Aksident pranë nënkalimit të Novoselës në Vlorë, lëndohet drejtuesi i makinës dhe pasagjerët

Në tjetër aksident është regjistruar mesditën e sotme në autostradën Vlorë-Levan.

Drejtuesi i makinës ka humbur kontrollin dhe ka dal nga rruga.

Si pasojë e aksidenti është lënduar drejtuesi i makinës dhe pasagjerët.

Ata janë transportuar për në spital me fraktura në trup.

Aksidenti ka ndodhur pranë nënkalimit të Novoselës, sakaq ende nuk dihen shkaqet e tij.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close