Lajme

Aksident pranë spitalit në Tiranë

Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje në Tiranë, fare pranë Qendrës Spitalore Nënë Tereza. Një automjet është përplasur me një motoçikletë e për pasojë i plagosur ka mbetur drejtuesi i motorit. I riu aktualisht ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve dhe sipas të dhënave paraprake ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Sakaq policia ka mberritur ne vendngjarje dhe po punon per zbardhjen e shkaqeve.

Trego më shumë

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button