Lajme

Aksident pranë stadiumit Kombëtar, motoristi i picave në gjendje të rëndë (VIDEO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë pranë stadiumit Kombëtar, ku një motorist është përplasur me një makinë.

Mësohet paraprakisht se motoristi është dërguar me urgjencë në spital dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Sic shihet dhe nga videoja e siguruar nga Fax News, goditja ka qenë tepër e fortë. Ambulanca ka mbërritur në vendngjarje dhe ka marrë me barrelë të lënduarin.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: