Lajme

Aksident tragjik në autostradën Tiranë- Elbasan, makina përplas kalimtarin për vdekje

Një aksident i rëndë është raportuar pak minuta më parë në afërsi të Palmanovës në autostradën Tiranë-Elbasan.

Makina ka përplasur një kalimtar i cili ka gjetur  vdekjen e menjëhershme.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për të mësuar detajet e aksidentit.Viktima është identifikuar si Mevlan Shehu, 33 vjeҫ.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close