Lajme

Aksident tragjik në Gjermani, dy shqiptarë nga Kosova përplasen për vdekje nga treni

Një aksident tragjik ka ndodhur në Gjermani. Një tren ka goditur dy persona.

Mësohet se viktimë kanë mbetur Admir Seta 40 vjeç dhe Leutrim Hyseni 31-vjeç të dy nga Kosova.

Ekipet e shpëtimit kanë mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes, por pa mundur të shpëtojnë dy shqiptarët.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close