Lajme

Aksident zinxhir në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen 5 makina

Një aksident i shumëfishtë ka ndodhur pasditen e sotme (25 shtator) në autostradën Tiranë-Durrës. Policia informon se në aksident janë përfshirë 5 mjete të cilat janë përplasur me njëra-tjetrën. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:20 dhe mësohet se nga përplasja ka mbetur e lënduar shtetasja  S.M., e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: