Lajme

Aksidenti i katërfishtë në Durrës, një automjet me shpejtësi godet tre të tjera, një prej tyre përfundon në kanal

Një aksident i katërfishtë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Durrës. Aksidenti ka ndodhur te rrethrrotullimi i universitetit në Spitallë. Nga dëshmitarët mësohet se një automjet që qarkullonte me shpejtësi shumë të lartë ka goditur disa mjete që lëviznin në atë kohë në rrugë.

Si pasojë janë dëmtuar disa makina dhe një prej tyre ka përfunduar në kanal. Policia dhe ambulanca janë nisur drejt vendit të ngjarjes.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo edhe:

Close
Back to top button
Close
%d bloggers like this: