Lajme

Aksidenti i rëndë në Lezhë, 3 persona transportohen në spitalin e Traumës, mes tyre një 10 vjeçar

Një aksidenti  rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në aksin Lezhë-Shkodër në fshatin Piraj. Në aksident janë përfshirë dy automjete, një fouristradë tip “Mitsubishi” dhe një makinë tip “Audi” ku janë lënduar pesë persona.

Tre prej tyre janë transportuar në gjendje të rëndë në spitalin e Lezhës, ku po marrin ndihmë mjekësore. Në vendin e ngjarjes ndodhet policia që po zbardh rrethanat e aksidentit.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close