Lajme

Aksidenti i rëndë në Tiranë, përplasen 4 makina, pesë të plagosur

Nje aksident i rende ka ndodhur mbrem ne Tirane . Policia beri me dije se kater automjete jane perplasur mes tyre nderkohe qe ajo qe shkaktoi aksidentin, eshte larguar nga vendi i ngjarjes.Pese persona mesohet se jane plagosur nga kjo ngjarje.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 23.02.2023, në afërsi të Vasil Shantos, një automjet me drejtues ende të paidentifikuar (larguar nga vendi i aksidentit), ka përplasur automjetet me drejtues shtetasit E. M., A. P., dhe A. M.

Si pasojë e aksidentit janë dëmtuar drejtuesi i automjetit shtetasi E. M., dhe pasagjerët e automjeteve, shtetasit A. S., J. Q., A. P., dhe E. M., të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit dhe kapjen e drejtuesit që është larguar.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close