Lajme

Aksidenti/ Kush është 25-vjeçarja nga Vlorë që humbi dje jetën

Identifikohet viktima 25-vjeçare e aksidentit të djeshëm në Vlorë. Bëhet fjalë për shtetasen Gabriela Meto, nga Vlora, e cila humbi jetën një ditë më parë në aksidentin e rëndë në Nartë. Viktima ishte në drejtimin e mjetit tip “Ford” dhe sipas policisë, dyshohet se si pasojë e humbjes së kontrollit dhe shpejtësisë së lartë, ka dalë nga rruga dhe është përmbysur.

25-vjeçarja humbi jetën në vend, ndërsa sipas ekspertizës mjeko-ligjore, e reja ka patur dëmtime edhe në kafkë. Sa i përket të afërmes së viktimës që mbeti e plagosur, ajo ndodhet nën kujdesin e mjekëve por jashtë rrezikut për jetën.

Artikuj të ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
%d bloggers like this: